Mansao Jaguar Ariramba Βίλα
| 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Προσφέροντας ιδιωτική πισίνα, η Mansao Jaguar Ariramba Βίλα βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς από Praca da Vila de Mosqueiro. Υπάρχουν 8 υπνοδωμάτια, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και 8 μπάνια μέσα στη βίλα.
Το κατάλυμα απέχει 20 λεπτά με αυτοκίνητο από Orla de Icoaraci.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Mansao Jaguar Ariramba Βίλα;
Οι πελάτες της η Mansao Jaguar Ariramba Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Mansao Jaguar Ariramba Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Mansao Jaguar Ariramba Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Mansao Jaguar Ariramba Βίλα;
Οι πελάτες της η Mansao Jaguar Ariramba Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.